27

Kwi

2014

Bieg Lisów

26.04.2014r w Jędrzejowie odbył „Bieg Lisów” czyli jędrzejowski bieg imienia Kazimierza Mazurkiewicza. Do biegu zgłosiło się blisko 400 chętnych, niestety pogoda nieco zweryfikowała liczbę startujących. W od samego rana okrutnie lało, co jednak nie przeszkodziło by do Jędrzejowa zjechało 300 zawodników. Jak to mówią: „Nie ma złej pogody do biegania, są tylko źle ubrani biegacze”.

medalOrganizacja biegu na bardzo dobrym poziomie a dostęp do szatni, depozytów w szkole był dużym plusem ze względu na warunki atmosferyczne. Trasa biegła ulicami Jędrzejowa na dwóch dość płaskich pętlach co umożliwiało wykręcenie fajnych czasów. Nasz klub reprezentowało godnie 9 zawodników. Pomimo nie najlepszej pogody start bardzo udany. Wszyscy ukończyli bieg i padły nowe życiówki. Na największe słowa uznania zasługują nasze Panie startujące w tym biegu czyli Magdalena Wójtowicz i Katarzyna Miądzel, które zajęły odpowiednio 4 i 6 miejsca w swoich kategoriach wiekowych.

Po biegu na wszystkich uczestników czekał poczęstunek w postaci gorącej zupy. Podsumowując bardzo fajna impreza biegowa, z dobrą organizacją a do tego tylko kilkadziesiąt kilometrów od Zagnańska. W kolejnej III już edycji Biegu Lisów na pewno nie zabraknie naszych zawodników.

Zapraszamy do galerii zdjęć oraz wyników dostępnych w poniższych buttonach:

Galeria Open Open kobiet Kategorie wiekowe