08

Sty

2016

PODSUMOWANIE SEZONU 2015

W dniu 5 stycznia 2016 roku w Pizzeria La Formica w Ćmińsku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze za rok 2015. Na zebraniu oprócz podsumowania minionego sezonu zarząd przedstawił plany na kolejny rok działalności Amatorskiego Klubu Sportowego „Zagnańsk Biega”.  Na zakończenie części oficjalnej zostały ogłoszone wyniki Grand Prix Klubu oraz wręczono nagrody laureatom.

W Walnym Zebraniu Członków Klubu uczestniczyło 19 osób. Obrady otworzył Prezes Marcin Mazur, który zaproponował obecnym wybór przewodniczącego zebrania i protokolanta, następnie przedstawiony został porządek obrad. Po przebrnięciu przez szereg formalności związanych z zebraniem członkowie Klubu mogli zapoznać się ze sprawozdaniem merytorycznym za rok 2015. W prezentacji multimedialnej Marcin przypomniał zebranym w jakich imprezach biegowych członkowie klubu wzięli udział w poprzednim sezonie oraz podkreślił wartości płynące z imprez organizowanych przez Klub na terenie gminy Zagnańsk. Przedstawione również zostały wszystkie uchwały sporządzone w ubiegłym roku. W prezentacji ujęto również plany startowe na kolejny sezon oraz zakupy strojów zimowych dla zawodników.

Kolejnym punktem było przedstawienie i zatwierdzenie przez zebrane osoby sprawozdania finansowego. Wszyscy mogli dowiedzieć się na jakie cele zostały wykorzystane pieniądze ze składek członkowskich oraz jak wykorzystano pieniądze pozyskane z funduszy sołeckich oraz z konkursu ofert realizacji zadania publicznego.

Następną częścią zebrania (chyba najbardziej wyczekiwaną przez wszystkich) było ogłoszenie wyników Grand Prix sezonu 2015. Wyniki przedstawiają się następująco:

W klasyfikacji kobiet najlepsza okazała się Magdalena Wójtowicz która uzyskała 279 pkt. na drugim stopniu podium sklasyfikowana została Katarzyna Miądzel z dorobkiem 240 pkt.
na miejscu trzecim Dorota Piróg z wynikiem 161 pkt.

Zebranie-sprawozdawcze-2015-page-010

W klasyfikacji mężczyzn bezkonkurencyjny okazał się Tomasz Frydrych z wynikiem 411 pkt. Trzeba przyznać że Tomek w tym sezonie nie miał sobie równych i był zdecydowanie poza zasięgiem 🙂 Na drugim miejscu uplasował się Tomasz Rydzewski z 298 pkt. Na 3 miejscu podium z minimalną stratą do drugiej pozycji stanął Michał Woźniak z 282 pkt. Zebranie-sprawozdawcze-2015-page-011

W klasyfikacji generalnej nie było niespodzianek zdecydowanie wygrał Tomasz Frydrych z gigantyczną przewagą punktową.

Zebranie-sprawozdawcze-2015-page-012

Przyznane zostało również wyróżnienie dla Tomasza Rydzewskiego za największą frekwencję w treningach organizowanych przez Klub.

Zebranie-sprawozdawcze-2015-page-009

Po zakończeniu oficjalnej części zebrania można było w świetnej atmosferze porozmawiać nie tylko na tematy biegowe. Luźną dyskusję świetnie uzupełniała wspaniała Pizza (której zapach rozpraszał od samego początku zebrania :P) przygotowana przez Wiolę i Piotrka. Ta część zebrania była zdecydowanie najdłuższa i trwała do późnych godzin nocnych 🙂